7 mei 2015 – in de middag gingen we naar Kröv, om weer wat langer te blijven. Met een tussenstop bij de Baumarkt, om cement te kopen en de supermarkt, kwamen we bij een temperatuur van ca. 18 graden in Kröv aan. Al bij het uitladen van de auto zagen we toevallig alle buren weer.
In de woonkamer was het 14 graden en in de gang 12, dus niet echt warm. Buiten in de tuin was het warmer en daar zagen we dat ‘het groen’ met turbokracht gegroeid was. In een paar weken tijd waren de paadjes boven overwoekerd en verdwenen en waren er ‘tig’ kastanjes uitgeschoten.
Er zitten gelukkig ook positieve dingen bij, zoals de 2 bessenstruiken die ook behoorlijk gegroeid zijn. Ook de andere planten zijn weer behoorlijk uitgeschoten en de knotvlier doet z’n naam weer alle eer aan. We hebben bij de Baumarkt ook nog een paar planten gekocht en die gaan we morgen in de tuin zetten.
Leave a Reply