ons avontuur

We wilden nog ‘iets geks’ doen in ons leven en dat werd een vakwerkhuis in Kröv, waar we sinds 2008 aan het werk zijn. Het pand bestaat uit 3 delen. Het oudste deel is uit '1600 en nog wat', dan een deel uit 1779 en tenslotte de "nieuwbouw" van ergens tussen 1779 en 1820. Onze werkvolgorde kan vreemd over komen; dit komt omdat we er ook in willen wonen en dus wordt er ook aandacht aan het “wooncomfort” besteed.

Archief

Nieuws 31 mei 2014

31 mei 2014 – hoewel de dag begon met zon, was het nog niet echt warm en de wind maakte het er niet beter op. De voorspelling was 16 tot 23 graden en dat was goed werkweer.

Voordat het zover was moesten we eerst naar de Baumarkt om wat spullen te . . . → Lees meer over: Nieuws 31 mei 2014

Nieuws 30 mei 2014

30 mei 2014 – redelijk bijtijds gingen we naar de supermarkt, om daarna het zeil van de tuintrap-/muur te halen en in huis hier en daar wat op te ruimen, zodat het ook voor buitenstaanders zonder werkkleding en veiligheidsschoenen wat beter toegankelijk was.

Vandaag zou er namelijk bezoek komen en een onontkoombaar onderdeel daarbij is . . . → Lees meer over: Nieuws 30 mei 2014

Nieuws 29 mei 2014

29 mei 2014 – in de loop van de ochtend gingen we naar Kröv om daar een dikke week te gaan klussen en misschien mee te lopen met de Mitternachtslauf. Ook zou er bezoek vanuit Nederland komen, dus hoefden we ons niet te vervelen.

We besloten de aanhanger toch maar thuis te laten en eerst . . . → Lees meer over: Nieuws 29 mei 2014