ons avontuur

We wilden nog ‘iets geks’ doen in ons leven en dat werd een vakwerkhuis in Kröv, waar we sinds 2008 aan het werk zijn. Het pand bestaat uit 3 delen. Het oudste deel is uit '1600 en nog wat', dan een deel uit 1779 en tenslotte de "nieuwbouw" van ergens tussen 1779 en 1820. Onze werkvolgorde kan vreemd over komen; dit komt omdat we er ook in willen wonen en dus wordt er ook aandacht aan het “wooncomfort” besteed.

Archief

9 mei 2020 ‘voorlopig niet’

9 mei 2020 – we konden de aanhanger weer uitladen, want we kregen geen toestemming om naar Duitsland te gaan. Dat moet je aanvragen via de Burgemeester en die gaat dan naar de Kreisverwaltung (districtsbestuur). De laatste gaf geen toestemming omdat het repareren van een dak niet gezien wordt als ‘dringend noodzakelijk’ in de . . . → Lees meer over: 9 mei 2020 ‘voorlopig niet’

4 mei 2020 ‘puntkamerplafondplanken’

4 mei 2020 – hoe het seizoen er dit jaar uit gaat zien is vanwege de Corona (of COVID-19) onvoorspelbaar, maar dat het invloed heeft was al meteen duidelijk. De voor april geplande dakdekwerkzaamheden zijn afgelast en voorlopig verschoven naar mei.

Mocht dat doorgaan, dan moeten we 1 week van tevoren een weekend op . . . → Lees meer over: 4 mei 2020 ‘puntkamerplafondplanken’