ons avontuur

We wilden nog ‘iets geks’ doen in ons leven en dat werd een vakwerkhuis in Kröv, waar we sinds 2008 aan het werk zijn. Het pand bestaat uit 3 delen. Het oudste deel is uit '1600 en nog wat', dan een deel uit 1779 en tenslotte de "nieuwbouw" van ergens tussen 1779 en 1820. Onze werkvolgorde kan vreemd over komen; dit komt omdat we er ook in willen wonen en dus wordt er ook aandacht aan het “wooncomfort” besteed.

Archief

Nieuws 20 – 22 mei 2011

Mei 2011 Donderdagavond vertrokken we voor een lang weekend Kröv en hoe verder we kwamen, hoe mooier/warmer het werd.

Op vrijdag in stralende zonneschijn aan de tuintrap en op het dak gewerkt en met beide projecten zullen we nog wel even bezig zijn.

Net nadat we gestopt waren begonnen het te regenen en het buitje werd als snel een hoosbui waarbij het water met bakken naar beneden kwam. Een mooie gelegenheid om de waterdichtheid van het dak eens te bekijken; de stukken die gerepareerd waren lieten geen water door, maar vlakbij lekte het hier en daar nog. Voor morgen staat in ieder geval het lekzoeken en het dichten van 4 lekken aan de linkerkant op het programma.

Leave a Reply