ons avontuur

We wilden nog ‘iets geks’ doen in ons leven en dat werd een vakwerkhuis in Kröv, waar we sinds 2008 aan het werk zijn. Het pand bestaat uit 3 delen. Het oudste deel is uit '1600 en nog wat', dan een deel uit 1779 en tenslotte de "nieuwbouw" van ergens tussen 1779 en 1820. Onze werkvolgorde kan vreemd over komen; dit komt omdat we er ook in willen wonen en dus wordt er ook aandacht aan het “wooncomfort” besteed.

Archief

Nieuws 10 juli 2012

10 juli 2012 – Het weer begon goed, maar voor vanmiddag is er regen voorspeld. Gelukkig bleken de voorspellers er behoorlijk naast te zitten, want op 1 redelijk bui na was het droog en zonnig.

Omdat de weersvoorspellingen voor de komende dagen wat minder zijn, hebben we van dit mooie weer geprofiteerd en zijn tot ca. 19:45 doorgegaan en zijn daarna gaan eten aan de Mosel.

We hebben aan de waterbak bij de tuinmuur gewerkt, die nu aardig vordert .

De andere helft van de werkploeg zat op het dak, om een stuk dakbedekking te vernieuwen aan de achterkant van het dak waar vorig jaar nieuwe Schiefer op gekomen zijn. Dit is een raar klein stukje steil dak, waar nog oude dakbedekking op zat. Na de beruchte hagelbui hadden we er wel een stel plakkers opgedaan, maar bij een recente bui bleek het nog niet helemaal waterdicht te zijn.

Leave a Reply