Weer een lang weekend naar Kröv, waar we deels hetzelfde gedaan hebben als de vorige week: werken aan de tuintrap en lekken dichten op het dak. Het weer was iets minder mooi en er lagen wat buien op de loer.
Al sinds de koop gingen de garagedeuren niet echt soepel open en dicht en het werd daarom tijd om er iets aan te doen. We hebben de scharnieren en de onderkant van de deur goed schoongemaakt en hier en daar wat beton weggehakt. Het lijk erop alsof de deuren als bekisting gebruikt zijn toen er aan de buitenkant een cementrandje gestort werd.
Op zaterdagavond werd de jaarlijkse Mitternachtslauf gehouden; we denken er nog steeds over om een keer mee te lopen met de Jedenmanlauf, want 3.900 meter hardlopen lukt nog wel.
Op de terugweg langs Schloss Lieser gegaan.

Leave a Reply