ons avontuur

We wilden nog ‘iets geks’ doen in ons leven en dat werd een vakwerkhuis in Kröv, waar we sinds 2008 aan het werk zijn. Het pand bestaat uit 3 delen. Het oudste deel is uit '1600 en nog wat', dan een deel uit 1779 en tenslotte de "nieuwbouw" van ergens tussen 1779 en 1820. Onze werkvolgorde kan vreemd over komen; dit komt omdat we er ook in willen wonen en dus wordt er ook aandacht aan het “wooncomfort” besteed.

Archief

12-16 februari 2024 ‘oud nieuws’

12-16 februari 2024 – er lagen nog wat achterstallige foto’s uit 2023 en 2022 op de virtuele plank. Hieronder staat wanneer welke pagina’s (met link) voor het laatst aangepast zijn, met de aanpassingsdatum tussen haakjes. Je kunt dan zelf zien of er sinds je laatste bezoek wat bijgekomen is.

Wat we ook nog tegenkwamen, waren de foto’s van het ‘Trachtentreffen’ uit 2022, wat toen voor het eerst ‘Heimatfieber’ heette.

Verder zijn de nodige ‘broken links’ hersteld/verwijderd en zijn de plaatsen en bouwwerken in het menu bovenaan de site op alfabetische volgorde gezet. Ook staan alle fotopagina’s nu onder de menuoptie Foto’s. Als je daarop klikt krijg je een gerubriceerd overzicht (wat bij is).